Fenerbahçe gol attı, spiker kendinden geçti: ‘O la la’… Sözleri gündem oldu, Ali Okancı kendini böyle savundu

Karşılaşma sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Ali Okancı ‘O la la’ sözü için şu açıklamayı yaptı:
“Icardiiii diye bağırdım Galatasaraylı oldum. Ghezzaaaal diye bağırdım Beşiktaşlı oldum. Rossssi diye bağırdım Fenerbahçeli oldum. Diğer takımların da taraftarı oldum yıllar içinde.

Bir süre önce benimle özdeşleşmesini istediğim için Avrupa liglerinde atılan harika gollerden sonra kullandığım ‘o la la’ sözünü Süper Lig’de de kullansam nasıl olur diye düşündüm.

Galatasaray-Rizespor maçını anlatsaydım bu hafta ilk kez Kerem Demirbay’ın golünde kullanırım tahminimce. Ve bu sefer de Fenerbahçe taraftarının lincine uğrardım kuvvetle ihtimal.

Mert Hakan’ın golünde ilk kez kullandım ve şimdi tam tersini yaşıyorum. Hata ettim belki Süper Lig’de bu toplara girmemem gerekirdi bilemiyorum. Kırdıysam hakkınızı helal edin.”

Okancı, sosyal medyadan gelen “Galatasaray maçlarını bir daha anlatmasın” eleştirileri için de “Yöneticilerimle ilk fırsatta bunun bir değerlendirmesini yapacağım ve kendi adıma bir aksiyon almam gerektiğine kanaat gerektirsem de alacağımdan emin olabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

ALİ OKANCI KİMDİR?

Ali Okancı, 1978 İstanbul Beşiktaş doğumlu. Liseyi Etiler Turizm Otelcilik Meslek Lisesi’nde, üniversiteyi ise Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladı. 1999 senesinde TV8’e stajyer olarak girdi, ardından NTV Spor’da 6 yıl çalıştı.

Kariyeri boyunca Bein Sports dışında; TV8, TRT, Kanal 6, 24 TV, Habertürk ve NTV gibi kanallarda görev aldı. TV 24 kanalında spor müdürü olarak çalıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x