CHP Kartal’da seçim çalışması başladı

CHP Parti Meclisi tarafından yeniden aday gösterilen Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, CHP Kartal İlçe Başkanlığı’ndaki buluşmada partililerle bir araya geldi.

Yüksel, “Kartal’ımıza 5 yılda getirdiğimiz onlarca hizmetin üzerine yenilerini eklemek için bugün Bismillah diyoruz ve hep birlikte kol kola yola koyuluyoruz” dedi.

‘GÜN KARTAL İÇİN MÜCADELE ETME GÜNÜ’

ANKA’nın haberine göre CHP Kartal İlçe Başkanlığı’na eşi Sibel Doğan Yüksel ile birlikte gelen Başkan Gökhan Yüksel, yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Ziyarette ilk konuşmayı, CHP Kartal İlçe Başkanı Mert Polat yaptı. Polat, “Genç başkanımızın daima arkasında olmaya ve bütün aday adaylarımızla birlik, bütünlük içinde mücadele etmeye devam edeceğiz. 31 Mart seçim günü geldiğinde ve yeniden Kartal’da zafere ulaştığımızda bugünü gülümseyerek hatırlayacak ve başkanımızla birlikte Kartal’a büyük yenilikler getirmeye devam edeceğiz” dedi.

2019 adaylık açıklamasında olduğu gibi aynı heyecanı bir kez daha yaşadığını belirten Gökhan Yüksel, sözlerini şöyle sürdürdü: “İçinde büyüdüğüm bu büyük ailenin karşısına bugün Belediye Başkanı olarak çıkmak ve yeniden sizlerin büyük destekleriyle Belediye Başkan Adayı olmak benim için büyük gurur vesilesi. Kartal’ımıza 5 yılda getirdiğimiz onlarca hizmetin üzerine yenilerini eklemek için bugün Bismillah diyoruz ve hep birlikte kol kola yola koyuluyoruz. Gün Kartal’da yerel iktidarımızın devamı için mücadelemize devam etme günü. Birlik ve beraberlik içinde alanları şenlendirme günü. Kırgınlıklarımız olabilir, eksiğimiz olabilir. Zor zamanlardan geçtik. Bu zor günlerde odağımız Kartallı komşularımızın yanında olmak üstüneydi. Şimdi gelecek için mücadele ediyoruz.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x